W naszym studio on-line możesz skorzystać z:

Poznaj nasz zespół

NIKOLA KOŁODZIEJ

CEO, psycholog, psychodietetyk, trener personalna

Jestem psycholożką specjalizującą się w psychodietetyce, doradczynią ds. żywienia i suplementacji, byłą już trenerką personalną kobiet i medyczną trenerką personalną akredytowaną przez REPs Polska – Register of Exercise Professionals, szkoleniowcem i mamą cudownej bobaski!  Jestem również twórczynią projektu Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy…

NIKOLA KOŁODZIEJ

Jestem psycholożką specjalizującą się w psychodietetyce, doradczynią ds. żywienia i suplementacji, byłą już trenerką personalną kobiet i medyczną trenerką personalną akredytowaną przez REPs Polska – Register of Exercise Professionals, szkoleniowcem i mamą cudownej bobaski!  Jestem również twórczynią projektu Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy i kobiecego studia w Gdańsku o tej samej nazwie. Babką, która pomaga kobietom nie tylko wychodzić z błędnego koła odchudzania, ale również wspierać zdrowie ciała i głowy w kryzysach, depresji i wypaleniu zawodowym, a także… w radzeniu sobie z sukcesem zawodowym. Dzięki połączeniu wiedzy psychologicznej, żywieniowej i treningowej prowadzę swoje podopieczne prosto do wyznaczonego celu, w atmosferze pełnej wsparcia i bezpieczeństwa, ale również z jasno określonymi zadaniami.

Wesprę Cię w:
-odchudzaniu razem z wyjściem z błędnego koła odchudzania
-zmianie nawyków żywieniowych
-zrozumieniu psychologicznych aspektów objadania się
-doborze suplementacji wspierającej organizm w kryzysach, depresji, problemach ze snem, stanach zapalnych i chorobowych
-depresji, kryzysach i wypaleniu zawodowym
-poradzeniu sobie z sukcesem zawodowym, który ma wpływ na inne sfery Twojego życia (rodzina, relacje, zdrowie i wiele innych)
-zrozumieniu siebie i swoich potrzeb
-problemach jelitowych wynikających ze stresu, złych nawyków żywieniowych i szeroko pojętego stylu życia


Depresję i zaburzenia odżywiania znam z własnego, dawnego już doświadczenia, z którego z sukcesem wyszłam, dlatego w moim gabinecie panuje pełne zrozumienie i całkowity brak oceniania kogokolwiek. Gwarantuję, że poczujesz się w pełni zrozumiana i bezpieczna! 🙂

PATRYCJA BRZÓSKA

trenerka personalna, instruktorka fitness

Trenerka Personalna oraz instruktorka fitness. Miłośniczka ćwiczeń funkcjonalnych, które poprawiają nie tylko sylwetkę, ale i jakość codziennego życia. Patrycja przykłada bardzo dużą uwagę do…

PATRYCJA BRZÓSKA

Trenerka Personalna oraz instruktorka fitness. Miłośniczka ćwiczeń funkcjonalnych, które poprawiają nie tylko sylwetkę, ale i jakość codziennego życia.

Patrycja przykłada bardzo dużą uwagę do techniki wykonywania ćwiczeń. Nauczając danego ruchu, używa najprostszych porównań i skojarzeń, tak by nawet osoba początkująca była w stanie powtórzyć, a przede wszystkim zrozumieć, z pozoru skomplikowane ćwiczenia.

Jej konikiem są treningi z użyciem ciężaru własnego ciała, wymagające równowagi, czucia własnego ciała oraz elastyczności. Lubi też pracować z ciężarami, a czasem zaskoczyć elementami pilatesu i jogi.

Patrycja zaczęła fitnessową przygodę, kiedy powodowana chęcią poprawienia sylwetki, pierwszy raz zawitała na zajęciach grupowych na siłowni. Czy od razu się zakochała i poczuła sportowe endorfiny? Nie! Już w trakcie rozgrzewki poddała się i stwierdziła, że to nie dla niej. Na szczęście dała tej przygodzie drugą szansę i obecnie prowadzi treningi osobiste, przeróżne zajęcia grupowe oraz zaraża swoją pasją szkoląc kolejnych instruktorów. Sama jest przykładem na to, że warto się nie poddawać, a wzloty i upadki w drodze po zdrowsze życie, to bardzo normalna rzecz.

Patrycja prywatnie, to właścicielka dwóch kochanych psiaków i pasjonatka fotografii.

SYLWIA MISZTAL

trenerka personalna, doradca żywieniowy

Trener personalna, doradca żywieniowy, miłośniczka zdrowego odżywiania i sportu. Sylwia wychodzi z prostego i trafnego założenia – w zdrowym ciele zdrowy duch, stąd jej zamiłowanie do dbania o sobie oraz jej podopieczne! Zamiłowanie do szeroko pojętej aktywności fizycznej…

SYLWIA MISZTAL

Trener personalna, doradca żywieniowy, miłośniczka zdrowego odżywiania i sportu. Sylwia wychodzi z prostego i trafnego założenia – w zdrowym ciele zdrowy duch, stąd jej zamiłowanie do dbania o sobie oraz jej podopieczne!

Zamiłowanie do szeroko pojętej aktywności fizycznej Sylwia miała od zawsze. Spoczęła na siłowni, w której się zakochała ze wzajemnością!

Specjalizuje się w treningu sylwetkowym, siłowym oraz wytrzymałościowym. Jest to trenerka, która bacznie zwraca uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń. Przez 4 lata prowadziła również zajęcia grupowe fitness, w tematyce stretchingu, pilates, zdrowy kręgosłup oraz zajęciach typu body shape.

W swojej karierze sportowej startowała dwukrotnie w zawodach sylwetkowych, dzięki którym nauczyła się dyscypliny treningowej oraz żywieniowej.

Idąc tropem żywienia na pewnym etapie skoncentrowała się na ukończeniu studiów podyplomowych z Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego i aktywnie prowadziła konsultacje w tym zakresie.
W sferze treningów i żywienia nie lubi pojęcia wszystko albo nic. Uważa, że małe kroki, ale sukcesywne, przybliżają nas do wyznaczonego, wymarzonego celu, a droga do niego powinna być przyjemnością.

AGATA PRUSAK-JÓZEFÓW

trenerka personalna

Cześć! Nazywam się Agata i jestem trenerką personalną, która z pasją motywuje innych do realizacji ich celów zdrowotnych i fitnessowych. Moja przygoda z fitnessem rozpoczęła się od…

AGATA PRUSAK-JÓZEFÓW

Cześć! Nazywam się Agata i jestem trenerką personalną, która z pasją motywuje innych do realizacji ich celów zdrowotnych i fitnessowych.

Moja przygoda z fitnessem rozpoczęła się od walki z nadmiernymi kilogramami i przerodziła się w prawdziwą miłość do sportu! Zdrowe odżywianie, regularne treningi i dbanie o higienę snu to naturalne części mojego życia, jednak nie zawsze tak było! Transformacja którą sama przeszłam pozwala mi na lepsze zrozumienie Twoich potrzeb i tego z czym aktualnie się zmagasz. Dlatego jeśli jesteś na początku swojej drogi lub czujesz, że potrzebujesz zmiany, to dokładnie wiem jak Ci w tym pomóc! 🙂

Jestem gotowa wesprzeć Cię na każdym etapie tej drogi. Moją misją jest nie tylko pomaganie w osiąganiu Twoich celów sylwetkowych, ale także inspirowanie Cię do trwałej zmiany na lepsze.

Na mojej drodze do wymarzonej sylwetki przeszłam przez wiele programów treningowych i rodzajów aktywności fizycznej dzięki czemu wiem jak dopasować konkretny trening do miejsca w którym się teraz znajdujesz. Moją prawdziwą pasją jest trening siłowy oraz pilates i muszę przyznać że to połączenie daje niesamowite efekty zarówno w budowaniu sylwetki jak i w rozumieniu własnego ciała.

Dołącz do mnie w podróży do zdrowszej i bardziej aktywnej wersji siebie! 

Studio Gdańsk

Lokalnie nasze studio znajduje się w Gdańsku (Orunia Górna), ale pamiętaj, że wszystkie usługi prowadzimy również online! Nasze studio, jest studiem tylko dla kobiet, gdzie praca odbywa się INDYWIDUALNIE. 

Podczas Twojego treningu, na naszej sali znajdują się maksymalnie 4 osoby (2 trenerki i 2 podopieczne), dzięki czemu masz absolutny komfort pracy nad swoim ciałem. Oprócz tego dysponujemy również klimatycznym gabinetem, w którym odbywają się konsultacje, a także łazienką z prysznicem i ogrodem.

adres

FIT-MIND Nikola Kołodziej
ul. Królowej Jadwigi 137e/6
80-034 Gdańsk

Kontakt

+48 509 146 885
niko@kazdazmiana.pl

godziny otwarcia

Pon-Pt: 6:00-21:00
Sb: 7:00-14:00

Shopping Cart
Scroll to Top